Wyniki konkursu

Zapraszamy na chwilę wspomnień.

 

 

 WYNIKI KONKURSU: 

POZIOM SZKOŁY PODSTAWOWE

WYRÓŻNIENIE Piotr Mikołajczyk - Szkoła Podstawowa w Mszczonowie
3 miejsce -  Antonina Krynicka – Szkoła Podstawowa z oddziałami Integracyjnymi im. KEN w Katowicach
2 miejsce - Maksymilian Marcinkowski - Szkoła Podstawowa Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego w Łodzi
1 miejsce -  Magdalena Sychowicz - Szkoła Podstawowa nr 153 w Łodzi


POZIOM SZKOŁY GIMNAZJALNE

WYR Emilia Klochowicz – Europejskie Gimnazjum Językowe z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Unii Europejskiej w Radomiu
WYR Weronika Strojny - Gimnazjum nr 18 im. Noblistów Polskich w Szczecinie
3 miejsce - Aleksandra Leśniak – Zespół Szkół – Gimnazjum w Przystajni
3 miejsce - Natalia Zakrzewska – Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Starzyńskiego w Warszawie
2 miejsce - Mikołaj Rypeść - Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Starzyńskiego w Warszawie
2 miejsce - Artur Morys-Magiera - Salezjański Ośrodek Szkoleniowo-Wychowawczy ; Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Tarnowskich Górach
1 miejsce - Ilona Łysakowska – Gimnazjum nr 1 w Chełmie

POZIOM SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Nagroda specjalna - Seweryn Bogusz – Zespół Szkół nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach
3 miejsce - Mateusz Kos – I Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Carolinum w Nysie
3 miejsce - Rafał Staśkiewicz - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Oświatowo - Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim
2 miejsce - Seweryn Bogusz – Zespół Szkół nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach
1 miejsce - Julia Sławniewicz – Zespół Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy.


Konkurs dobiega końca. 

Część nadesłanych prac konkursowych zamieściliśmy w galerii, do obejrzenia której serdecznie zapraszamy.

GALERIA - SZKOŁY PODSTAWOWE

GALERIA - GIMNAZJA

GALERIA - SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

 

AGENDA SPOTKANIA

9:00 – 9:30 – Rejestracja, powitalna kawa

9:30 – 10:30 – Nagrody najlepszy Egzaminator ECDL, najlepsze Centrum Egzaminacyjne ECDL, najlepszy Projekt Unijny z ECDL

10:30 – 10:50 – Rozgrywki Finałowe Konkursu T.I.K?-TAK! – poziom ponadgimnazjalny

10:50 – 11:10 – Prezentacja

11:10 – 11:30 – Rozgrywki Finałowe Konkursu T.I.K?-TAK! – poziom szkoły podstawowe

11:30 – 12:00 – Prezentacja

12:00 – 12:20 – Rozgrywki Finałowe Konkursu T.I.K?-TAK! – poziom gimnazjalny

12:20 – 12:40 – Rozdanie nagród w konkursie Edukacja z Panem T.I.K.-iem „Telefonem ucz się i odkrywaj świat”

12:40 – 13:50 – Wręczenie nagród w Konkursie T.I.K?-TAK!

13:50 – 14:00 – Zakończenie, podziękowania

14:00 – 15:00 – Lunch

14:50 – wyjście na Stadion Narodowy i wystawę Oceanarium Prehistoryczne 3D  - dla chętnych (zwiedzanie około 1 godziny)

 

Uroczystość zakończenia konkursu odbędzie się 12.05.2015 (wtorek) w Warszawie w Centrum Zielna, przy ulicy Zielnej 37 (tuż przy metrze Świętokrzyska) 

Po złożeniu wniosku można uzyskać zwrot kosztów dojazdu opiekuna i laureata: (plik DO POBRANIA)

 


 

Jury zakończyło już ocenianie prac konkursowych. Wśród Laureatów znalazło się 15 osób.
Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!!!

Oto lista Laureatów:


Antonina Krynicka – Szkoła Podstawowa z oddziałami Integracyjnymi im. KEN w Katowicach
Magdalena Sychowicz -  Szkoła Podstawowa nr 153 w Łodzi
Maksymilian Marcinkowski - Szkoła Podstawowa Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego w Łodzi
Piotr Mikołajczyk - Szkoła Podstawowa w Mszczonowie
Artur Morys-Magiera - Salezjański Ośrodek Szkoleniowo-Wychowawczy ; Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Tarnowskich Górach
Mikołaj Rypeść - Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Starzyńskiego w Warszawie
Aleksandra Leśniak – Zespół Szkół – Gimnazjum w Przystajni
Emilia Klochowicz – Europejskie Gimnazjum Językowe z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Unii Europejskiej w Radomiu
Weronika Strojny - Gimnazjum nr 18 im. Noblistów Polskich w Szczecinie
Ilona Łysakowska – Gimnazjum nr 1 w Chełmie
Natalia Zakrzewska – Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Starzyńskiego w Warszawie
Seweryn Bogusz – Zespół Szkół nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach
Mateusz Kos – I Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Carolinum w Nysie
Rafał Staśkiewicz -  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i  Placówek Oświatowo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim
Julia Sławniewicz – Zespół Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu

 

Kto z Laureatów zajął 1,2 czy 3 miejsce, a kto wyróżnienie, dowiecie się dopiero 12 maja, podczas uroczystości zakończenia konkursu w Warszawie.
Na uroczystość zapraszamy już dzisiaj wszystkich Laureatów wraz z nauczycielem/opiekunem. W sprawie szczegółów zakończenia konkursu
skontaktujemy się indywidualnie.
W ramach nagrody, zgodnie z Regulaminem konkursu, PTI zwróci Laureatowi i opiekunowi koszty podróży (koszt równoważny biletowi PKP 2 klasa).

WAŻNE:
Przypominamy, że do 28.04.2015 należy przesłać do PB ECDL (na adres 02-508 Warszawa, ul. Puławska 39/4 z dopiskiem KONKURS)
oryginały Kart Rejestracji Laureatów. Jest to warunek konieczny, by uzyskać prawo do nagrody.



Najaktywniejszy Nauczyciel i Najaktywniejsza Szkoła:

Stępień Agnieszka - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Małego Powstańca  w Ząbkach
Ćwikła Elżbieta - Gimnazjum nr 1 w Chełmie
Kaczmarek Katarzyna - Technikum w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu
Hanna Szymańska - Zespól Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w  Żukowie 

Serdecznie zapraszamy  nagrodzonych Nauczycieli w dniu 12 maja do Warszawy na uroczystość zakończenia konkursu i wręczenia nagród w kategorii  
Najaktywniejszy Nauczyciel i Najaktywniejsza Szkoła. 
W ramach nagrody, zgodnie z Regulaminem konkursu, PTI zwróci Laureatowi i opiekunowi koszty podróży (koszt równoważny biletowi PKP 2 klasa).